Praktyczne wskazówki, które zmienią Twoją samoocenę

Jak konkretnie poprawić samoocenę? Do tej pory widziałeś, że nie musisz tego robić, ale każdy błąd był również dość jasny, podejście inne i niektóre pomysły już mają. Byłbym w stanie mnie powstrzymać, ale chcę, żebyś był szczęśliwy, a poczucie własnej wartości odgrywa w tym kluczową rolę. Więc co musisz zrobić od teraz.

Rusz głową. Cokolwiek innego powie, się powiedzie lub masz, używając głowy do oceny. Zawsze słuchaj rad i ocen innych. Ale wtedy decydujesz głową. Mimo że opinia pochodzi od wielkiego eksperta w tej dziedzinie, korzystając z głowy i Myśl powyżej.

Aby Ci pomóc, w ostatniej części tego przewodnika proponuję film zawierający ćwiczenie stworzone specjalnie w tym celu. Uwzględnia to wszystko, co przybywa z zewnątrz. Poproś o radę, porozmawiaj ze wszystkimi. Ostatecznie jednak decyzja należy do Ciebie, a większość z nich nauczy się używać swojej głowy, aby zwiększyć poczucie własnej wartości.

Dlaczego to działa? Używając głowy, zastanawiasz się nad rzeczami, które słuchają bez niej. Zaczynasz wyrażać swój potencjał, własne umiejętności: należy to mierzyć poczuciem własnej wartości. Twoja wartość jest związana z twoimi umiejętnościami, a bardziej z wykorzystaniem głowy, aby odkryć, jakie są duże. Zanim pójdziesz na następną radę, zasugeruję inną, bezpłatną praktykę jazdy, która wyjaśni, używając głowy.

Nie uważaj nikogo za lepszego od siebie

Nikt nie jest lepszy od ciebie. Czy myślisz, że Einstein był? Co to był Leonardo Da Vinci? Źle ! Dziś wydaje się, że wszyscy czołgają się przed wielkimi osobistościami i wielkimi ekspertami w branży. To ludzie tacy jak ja i ty.

Nie są lepsi od nas. Patrz uważnie, a zdasz sobie sprawę, że oni też korzystają z toalety, wciskając tubkę pasty do zębów pośrodku, wkładają palce do nosa, mówią głupie rzeczy, a ja robię tyle innych śmiesznych rzeczy.

Jak ja i jak ty. Pasta do zębów po części dlatego, że jej nie używają! Zacznij rozumieć, że nikt nie jest lepszy od ciebie. Jednym z błędów było porównywanie się z innymi. Musisz przestać robić porównania, bo nikt nie jest lepszy od Ciebie.

Jeśli dobrze wyglądasz, ktoś inny zrobi rzeczy, których nawet nie próbowałeś. Ktokolwiek obserwuje z szacunkiem, zaczynał tak jak ty. Urodził się nowy, dorastał przyjmując kilka klapsów od rodziców, nauczył się mówić i pisać. Jak ty.

Z kolegami zrobił z siebie głupka, pomylił się kilka pytań, musiał szukać pracy. Nikt nie jest lepszy od ciebie. Zacznij rozumieć, że wszystko zależy od tego, jak wykorzystasz swój talent. Wielu z nich dobrze zatrudnia i osiąga świetne wyniki.

Nie są lepsi od ciebie. Możesz ich polubić. Każdy na swój sposób, w rzeczach, które naprawdę ekscytują. Możesz i nikt nie jest lepszy od ciebie.

Nie masz sześciu lepiej niż żadnych

Czy nie pomyślałeś, że próbuję zawyżać twoją samoocenę! Nie jesteś lepszy niż ktokolwiek. Ponieważ mnie nie mam. Powody są takie same, jak wyjaśniłeś wcześniej. Zatrzymaj się wtedy, aby dokonać porównań, oto najcenniejsza rada.

Jeśli używasz głowy, przestajesz porównywać się z kimkolwiek, a zamiast tego zaczynasz rozumieć i zastanawiać się. Każdy z nas jest wyjątkowy, wyjątkowy, wspaniały, ale nie lepszy od innych. Jesteśmy różni, to wszystko. Przestańcie porównywać i oceniać innych.

Zmień swoje życie w 30 dni Jeśli czytasz na mojej stronie, chcesz zmienić swoje życie. Trochę, dużo, całkowicie , ale chcesz pewnych zmian. Stworzyłem więc prawdziwą i własną podręczną instrukcję (w formacie cyfrowym), która poprowadzi Cię do zmiany swojego życia prawie bez zdawania sobie z tego sprawy.

Do 10 prostych kroków , które zaleca się wykonać każdy dzień, będą małe gesty, stopniowe i łatwe do przenoszenia, ale zdolne do zmian na swojej drodze, aby radzić sobie ze swoim życiem, z jego wyzwaniami i jego problemów.

Trenuj swój umysł

Wcześniej powiedziałem, że musisz się nauczyć go używać, ale ważne jest również, aby go wyszkolić. Im bardziej twój umysł jest mocny, tym mniejsza jest moc pozwalania innym, niepowodzeniom w przeszłości lub błędom.

Robisz mniej porównań, nie pozwalasz sobie odejść. Krótko mówiąc, bardziej wzmocnić umysł, ponieważ prawdopodobnie nie popełnisz 9 błędów, które pokazałeś. Głównie do tego będą służyć ćwiczenia, które zobaczysz na końcu.

Dlaczego to działa?

Poczucie własnej wartości poprawia się, jeśli naprawdę zrozumiesz swoją wartość. Jak możesz zrozumieć, chyba że poprzez swój umysł?

Bardziej wyrażaj siebie na temat swojego talentu, najlepiej dla poczucia własnej wartości. To umysł umożliwi dostęp do twoich zasobów i jak najlepsze ich wykorzystanie.  o tym mówimy, o tym, jak wzmocnić swój umysł.6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *