Na przykład na festiwalu na świeżym powietrzu można otrzymać

Organizatorzy niektórych wydarzeń zapewniają również

Organizatorzy niektórych wydarzeń zapewniają równieżZniżki na wstęp dla dzieci do 140 cm można bezpłatnie korzystać z kwiatów Ostrawy ten festiwal oferuje również zniżki dla posiadaczy kart ZTP i ZTP/P, a także seniorów na bezpłatne Niedzielne Koncerty. Na przykład dzieci poniżej 12 roku życia nie płacą za wstęp na festiwal na świeżym powietrzu. Interesujące jest również to, że jeśli kupisz bilety na ten festiwal w restauracji The Old man w Pradze, otrzymasz darmowy lunch. Czytaj dalej: Czy jesteś młody skorzystaj ze zniżek do maksimum z operatorem na tańsze wejście podobnie jak w zeszłym roku, Telefónica O2 Czech Republic pozwala swoim klientom znacznie obniżyć koszty biletu wstępu.

Bilet do końca maja dzięki wydarzeniu 1 + 1 za darmo za 385 Koron. Na miejscu płacisz za bilet 1000 koron klienci firm česká spořitelna i T-Mobile również mają prawo do 15% zniżki. Rabaty otrzymają również osoby, które uczestniczą w wydarzeniu wraz z naszym głównym partnerem-firmą Staropram.

Studenci CTU, nasz partner projektowy w tym roku, również osiągną lepsze przyjęcie, przedstawiając System zniżek na festiwal Rock For People Jiří Hlinka w drodze na festiwal pamiętaj, aby kupić bilet. Możesz skończyć płacąc do 20 000 koron za czarną jazdę-Czytaj dalej: jesteś winien 1000 koron, płacisz 20 000 koron i z uświęceniem prawa w dół szyn po zniżkę najnowsze rabaty, które mogą być również wykorzystywane przez osoby spoza studentów, obejmują wydarzenia z czeskimi biletami kolejowymi.

Z sprzedawcami biletów za pośrednictwem

Z sprzedawcami biletów za pośrednictwemTicketpro i Ticketstream w tym roku uzgodniliśmy specjalną ofertę specjalną-bilet ČD Net na mutację krajową i regionalną po obniżonej cenie, po której można kupić tylko bilet na odpowiednie festiwale. Chodzi o dziesiątki festiwali w sezonie letnim dla obu sprzedawców detalicznych, powiedział serwer Purse.cz Radek Joklik z czeskiej firmy kolejowej w związku z tym w przypadku wybranych działań można kupić kupon na transport kolejowy. Na przykład możesz kupić kupon ČD Net na bilety Ticketpro, który zwykle kosztuje 600 Koron przy cenie akcji 250 Koron.

Na voucherze Regionet, który zwykle kosztuje 150 Koron, zaoszczędzisz z biletem 30 Koron możliwe jest również, że program kliencki ČD Bonus może wynegocjować specjalne zniżki dla pasażerów ČD (np. za pośrednictwem In-card). Ale negocjacje są obecnie w toku, więc nie znam jeszcze szczegółów, zaproponował serwer inne opcje Joklík. Czytaj także: kawa może być parzona najlepiej w pracy. Ważne jest to, kto poprosił ją, aby gotować dla studentów najszerszy wybór dla studentów oczywiście różnorodność rabatów jest najszersza.

Organizatorzy festiwalu zapewniają zniżki dla posiadaczy

Organizatorzy festiwalu zapewniają zniżki dla posiadaczyKart ISIC, ALIVE i ITIC. Karta ISIC jest przeznaczona dla studentów i zostanie zakupiona za 300 Koron. W przypadku młodzieży poniżej 26 roku życia bez konieczności składania świadectwa szkolenia określana jest karta na żywo, którą firma wydaje za 200 koron. Do naszej dyspozycji karta pozwala pedagogicznej publiczności ze zniżkami, za zakup których zapłacisz 300 Koron. Trzymając te karty, możesz ubiegać się o zniżki oprócz letnich festiwali i Kultury, a także sportu lub podróży. Ale ich okres ważności jest ograniczony do maksymalnie 12-16 miesięcy.

Na niektórych festiwalach rabaty mogą sięgać nawet 50%. Są to wydarzenia, w których za jeden zakupiony bilet otrzymasz drugi za darmo. Ale ten rodzaj rabatu nie pojawia się zbyt wiele w tegorocznej ofercie. Ważne jest, aby być informowanym z wyprzedzeniem o rabatach, ponieważ niektórzy promotorzy tej oferty są ściśle ograniczeni do przedsprzedaży, w przeciwnym razie zniżka dotyczy zakupu karnetów i gdzieś można wydać zniżkę tylko przy zakupie na miejscu. Nie dostaniesz tylu zniżek na kartę młodzieżową EURO26.

Certyfikat jest przeznaczony dla młodzieży w wieku od 10 do 30 lat, a jego nabycie nie jest uwarunkowane szkoleniem na określone opcje. Karta ma co najmniej rok ważności i może być używana w podróży, transporcie, kulturze, życiu, jedzeniu lub sporcie. Możesz skorzystać z 50% zniżki na bilet na Vlčnov Festival i 20% zniżki na wycieczkę Revival Festival Tour 2010.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *